קישורים


   מאמני נרתיק (מרחיבים)

מתוך האתר של בברלי דמלין


   www.cottna.co.il

מוצרי כותנה רב פעמיים להיגיינה נשית


   יוגה נשית

הכרתי את היוגה הנשית דרך מטופלות שסיפרו לי שהתרגול בשיטה זו מועיל לכאבי אגן כרוניים, וולוודיניה ואנדומטריוזיס. התחלתי לתרגל יוגה נשית בעצמי לפני כמה שנים, ולא רק שכאבי הגב (שעד אז היו כרוניים) השתפרו משמעותית, אלא שגם למדתי להכיר את הגוף שלי טוב יותר, להבין את פעילות רצפת האגן ואת הכאבים אותם נשים חוות.
שיטת היוגה הנשית מאפשרת הבנה עמוקה של פעילות גוף האישה ומאפשרת שילוב של תרגול פיזי ומנטלי. אני ממליצה על תרגול יוגה נשית כחלק מתהליך הטיפול, להקלת כאבים, כהזדמנות להקשיב לגוף ולהתחבר לעצמכן- צעדים הכרחיים בדרך להבראה.


   The Great Wall of Vagina- It’s not vulgar, it’s vulva!

האם מבנה הפות שלי נורמלי? שאלה שמעסיקה נשים רבות.... כדי להתרשם ממראה הפות של מאות נשים, את מוזמנת להכנס לאתר של האמן ג'יימי מקרתני, שיצק בגבס מאות פותות (השמועה אומרת שעשה זאת כדי לשכנע את בת זוגו שמראה הפות שלה יפה בעיניו כמו שהוא). ההתבוננות בפותות של נשים אחרות מאפשרת להבין שכמו פנים, אין פה "נורמלי". האג'נדה של מקרתני נועדה למנוע את האופנה ההולכת ומתרחבת של ניתוחים פלסטיים של הפות.


   דפי הסבר באנגלית

דפי הסבר באנגלית מתוך האתר של international society for the study of vulvovaginal disease - ISSVD


   האתר הישראלי לרצפת האגן

מטרת האתר הנה לקדם את נושא רצפת האגן בארץ כתחום המשלב ידע רב מקצועי של אורולוגים, גינקולוגים, אורו- גינקולוגים, מיילדות, סקסולוגים, גסטרואנטרולוגים, כירורגים, פיסיותרפיסטים, תזונאים ועוד...


   שמות איברי המין הנשיים

כתבה מ"הארץ" מאת אילון גלעד: איך הנביא ישעיהו נתן לשפה העברית את המילה "פּות". המילים ששימשו את חז"ל היו פְּרוֹזְדּוֹר, בֵּית הַתֻּרְפָּה, מְקוֹם הַטִּנֹּפֶת, בֵּית חִיצוֹן, בֵּית הַבֹּשֶׁת, עָקֵב ועֶרְיָה. אז איך השתלטה הפות — 
אז מילה גסה והיום נקייה מדי — על השיח?


   www.tmscenter.co.il

לאתר של ד"ר ניר ברוש בנושא טיפול בכאב נוירופלסטי MBS-Mind Body Syndrome

   www.tmspainfree.com

לאתר של ליהי ליסר בנושא טיפול בכאב נוירופלסטי MBS-Mind Body Syndrome

   מה כדאי לדעת על הבדיקה הגינקולוגית?

בדיקה גינקולוגית- בקצב שלך.

   בעיות רפואיות בילדות ובמתבגרות

בעיות רפואיות בילדות ובמתבגרות

   שימוש בגביעונית (cup) בוסת

שימוש בגביעונית (cup) בוסת